MARANTZ SR5012 + HDMI kabel ZDARMA

Kód zboží: MARANTZSR5012
Doprava ZDARMA

Síťový 7.2 AV přijímač

  • Cena vč. DPH:24 000 Kč/kus
  • Dostupnost: 1-3 dny
  • Záruka:24 měs.
Množství:

MARANTZ SR5012 + HDMI kabel ZDARMA

AV přijímač 7.2 s diskrétními koncovými stupni o výkonu 7 x 180W na kanál (6?/1kHz, zkreslení 1% 1ch Drive), Dolby Atmos, dts:X (firmware update), automatická kalibrace Audyssey MultiEQ XT, 7+1 HDMI IN s podporou 4K 60Hz HDR, Dolby Vision, HLG, 3D ARC, 2x HDMI OUT, HDCP 2.2, multikanálový zvukový výstup RCA, 1x RCA Phono MM, 1x USB A, sluchátkový výstup, tuner AM/FM, Dual Band WiFi, Bluetooth, HD audio streaming FLAC HD/WAV/DSD 2.8, 5.6/ALAC, příjem internetových rádií TuneIn, Tidal, Spotify Connect, Deezer, AirPlay, 2 zónový multiroom, kompatibilní s HEOS, pokročilé grafické uživatelské rozhraní, ovládání aplikací Marantz AVR App, RS 232, hmotnost 10 kg.
 

  • Barva: černá, zlatá.
    (barvu upřesníte v obj.košíku v poli Komentáře)


Kolekce AV receiverů Marantz využívá nejnovější verzi standartu HDMI (1.4), čímž je zajištěno, že milovníci filmů i her jsou zcela připraveni na budoucnost. Jejich elegantní design také dodává vašemu obývacími pokoji styl a řád. Ať již jde o útlý AV receiver, AV receiver střední třídy s ovládacím tlačítkem a předními vstupy skrytými za výklopným panelem nebo AV receiver nejvyšší třídy se stylovým kruhovým displejem, stačí se podívat blíže a takřka uslyšíte kvalitu.

Marantz SR5012 pozvedne vaše domácí kino na zcela novou úroveň, a to jak moderní výbavou tak i osvědčeným zvkovým projevem, ve stereu i surroundu. Sekce zesilovače disponuje výkonem 180W pro každý kanál a ozvučí i rozsáhlé prostory, nová gen. Audyssey MultEQ XT upraví jeho projev na míru jakékoli místnosti. Video sekce nabízí možnost připojení celkem 8mi HDMI zdrojů(jeden z nich na čelním panelu) s plnou kompatibilitou s 4K Ultra HD video specifikací, včetně 60 Hz full rate, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, BT.2020, HDR a kompatibilitou s Dolby Vision. Splňuje také HDCP 2.2 pro chráněné 4K Ultra HD záznamy. Přístroj zvládne po budoucím upgrade SW průchod HLG (Hybrid Log Gamma)kvůli kompatibilitě s vysíláním. Vestavěný systém HEUS vám umožní užívat si vaši oblíbenou hudbu po celém domě. Nemusíte se nechat omezovat zdroji, poslechovými režimy ani tím, kde právě jste. Pomocí HEOS aplikace můžete ovládat a poslouchat svůj systém prakticky kdekoli. Ani přímé srtremování z přenosných zařízení není díky BT a AirPlay žádný problém.

.: 7.2 kanálový AV přijímač s výkonem 180W na kanál> dost pro ozvučení i větších místností
.: 4K/60 Hz full-rate průchod, 4:4:4 rozlišení barev, HDR, BT.2020 a Dolby Vision>nejmodernější HDMI stand.
.: 8 HDMI vstupů(vč.1 vpředu) s podporou HDCP
.: 2 HDMI výstupy, připraveno pro připojení k TV a projektoru současně
.: Analog na HDMI konverze a SD/HD na HD/4K Upscaling > HD video kvalita ze stávajících zdrojů
.: Dolby Atmos (až do 5.1.2) a DTS:X™ > přirozeně věrný zážitek s 3D erfekty na hlavou
.: DTS Virtual:X - užívejte si zcela pohlcující zážitek bez ohledu na počet použitých reproduktorů
.: Vestavěná WiFi s2.4GHz/5GHz dual band support; Bluetooth >vylepšená stabilita sítě
.: Vestavěný HEOS multiroom
.: AirPlay, Bluetooth, Internetové rádio, Spotify Connect, Pandora, SiriusXM, Napster, Amazon Music, TIDAL, Deezer a další> přístup k prakticky neomezenému množství hudby
.: DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC a WAV > Vysoké rozlišení i při streamování, i bez mezer
.: Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume a Dynamic EQ • nabízí perfektní ekvalizaci pro libovolnou místnost
.: barevně značené terminály, Setup Assistant, Marant 2016 AVR Remote App > bezproblémová instalace a provoz
.: Inteligentní ECO režim (off/on/auto) > úsporný bez kompromisního výkonu
.: Široké možnosti Multi-Room; 7.2ch Pre-out; RS232 Control > AV dostupné ve vícero místnostech, příprava na ovládání pomocí řídícího sytému

Výkonnný 7mi kanálový diskrétní zesilovač vybavený ECO režimem
Výkonové stupně SR5012 jsou sestavené z diskrétních součástek s vysokou proudovou zatížitelností, které jsou mimořádně vhodné jak pro reprodukci hudby, tak i filmového doprovodu. S výkonem 180W na kanál zvládá SR5012 rozehrát i reproduktory s nízkou impedancí cca od 4Ohm. Vestavěný ECO režim vybavený monitorem na obrazovce připojeného TV, volit lze mezi striktními režimy omezujícími výstupní výkon nebo sofistikovanějšími metodami, ovšem vždy bez jakéhokoli vlivu na zvukový projev přístroje.

Nejmodernější HDMI konektivita, HDCP 2.2 kompatibilní
Spolu s celkem 8 HDMI vstupy, včetně jednoho umístěného prakticky na předním čele zařízení, disponuje SR5012/6012 vyspělou sekcí zpracování obrazu s podorou nových HDMI specifickací, vč. 4K Ultra HD 60Hz videa, 4:4:4 Pure Color sub-samplingu, High Dynamic Range (HDR) a 21:9 videa, podporou průchodu 3D, BT.2020 a Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma), novým vysílacím HDR formátem s podporou pomocí FW upgrade.
HDCP 2.2 kompatibilita pro 4K Ultra HD obsah přináší podporu budoucích BD přehrávačů, set-top boxů a 4K Ultra HD streamů,s možností přepočtu A/D/4K Ultra HD, a vnést nový náboj vašim oblíbeným filmům. Celkem jsou k dispozici tři HDMI výstupy - dva pro hlavní místnost a jeden pro druhou zónu.

Dolby Atmos
S Dolby Atmos vás nechá pocítit všechny rozměry. Přesune vás pomocí zvuku v pohybu přímo do příběhu s úžasnou věrností. Vychutnávejte si jej pomocí klasických 5.1 surround reproduktorů doplněných o dvojici stropních, popřípadě vzhůru vyzařujících reproduktorů a dosáhněte tak dokonalého zážitku z domácího kina – a to včetně Dolby Surround upmixeru pro starší obsah.

DTS:X / DTS VIRTUAL:X
DTS:X™umisťuje zvuky tak, jako ve skutečnosti a vytváří tak živoucí třírozměrný prostor u vás doma. Tento obklopující zvuk vás zavede do světa vašich oblíbených filmů. Přídavný engine DTS Neural:X™ dokáže přepočítat prostor i pro další filmy, hry a hudební kolekci. DTS:X přináší kinosál domů. V případě, že není možné instalovat odpovídající množství efektových reproduktorů, DTS Virtual:X přidá ten pravý zážitek z obklopující reprodukce.

Vestavěné Bluetooth, Wi-Fi, a AirPlay
Díky přítomnosti Bluetooth & Wi-Fi wireless streaming konektivitě je SR5012/6012 vybaveb dvojicí antén pro robustní přenos. Plná kompatibilita s Apple AirPlay zase podporuje všechna Apple zařízení.

Představujeme HEOS: vaše perfektní řešení Multi-Room Music Streamingu
SR5012/6012 obsahuje modul pro HEOS technologii, což mu umožňuje přehrávat vaši oblíbenou hudbu z nespočtu zdrojů jako Spotify, TuneIn Internet radio, Amazon Music, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, nebo lokálních úložišť. Další zařízení vybavená HEOS mohou rozšířit váš hudební systém po celém domě a vše lze pohodlně obládat pomocí aplikace HEOS.

Marantz 2016 AVR Remote
Marantz 2016 AVR Remote app vám nabízí nebývalou kontrolu nad Av přijímači Marantz poslední generace a top jak z iOS tak i Anroid platforem. Můžete ovládat hlasitost, vstupy i nastavení a nebo se v rámci aplikace přepnout na HEOS a objevovat nové hudební zdroje, to vše včetně HEOS wireless multi-room.

Hi-Res Audio
Objevujte neuvěřitelnou kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení díky schopnosti SR5012/6012 dekodovat signál až 24-bit/192-kHz ALAC, FLAC a WAV bezeztrátově, DSD 2.8MHz and 5.6MHz. Přehrávajte hi-res hudbu i pomocí předního USB portu a sížovým zdrojům, samozřejmě hrát zde bude i MP3.

Vyspělý 32-bit D/A přepočet na všech kanálech
Z důvodu optimální kvality a co nejširšího dynamického rozsahu a minimálnímu zkreslení je v SR5012/6012 instalován refereční 32-bit AKM D/A převodník na všech kanálech. To zajišťuje konzistentní kvalitu a precizní sladění napříč všemi kanály.

Výběrové komponenty; Marantz HDAM a technologie proudové zpětné vazby
A protože je vybaven exclusivní Marantz HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) technologií běžně používanou v naší Reference Series, SR5012/6012 díky použití vícero HDAM modulů nabízí mimořádně nízký šum ve srovnání s konvenčními operačními zesilovači. HDAM technologie poskytuje ultra rychlou odezvu v mimořádně širokém spektru a maximální dynamický rozsah, aby dokázala reprodukovat dnešní náročné hi-res formáty.K tomu je u SR5012 využito proudové zpětné vazby namísto běžně používané napěťové, inovace značky Marantz představená před více než 60ti lety.

Advanced Audyssey MultEQ XT32
SR5012/6012 je vybavený Audyssey MultEQ XT32 automatickou kalibrací a korekcí akustiky místnosti za použití vyspělých algoritmů. S přiloženým mikrofonem analyzuje výstup každého reproduktoru včetně sbwooferu až na ámi zvolených místech a generuje precizní digitální filtry pro jejich optimalizaci.
Audyssey Dynamic Volume vyrovnává nepříjemné skoky v hlasitosti různých zdrojů a umožňuje poslouchat při nízké hlasitosti při zachování srozumitelných dialogů a zřetelných hudebních a filmových efektů.
Audyssey Low Frequency Containment využívá vyspělých psychoakustických algoritmů, aby dosáhl vyváženosti celého rozsahu včetně hlubokých basů bez obtěžování sousedů nebo spolubydlících a lze regulovat v několika stupních.
Audyssey Sub EQ HT nabízí individuální nastavení DSP pro každý subwoofer při dual subwoofer setup, a poskytuje tak hlubší lépe definovaný bas.

Audyssey MultEQ Editor App
SR5012 podporuje zcela novou Audyssey MultEQ Editor App. Prozkoumejte, co vše je možné upravit v rámci aplikace, upravte zvuk pro vaši místnost a individuálním požadavkům.

Sledujte detekci reproduktorů a zkontrolujte správnou instalaci.
Výsledkyx před a po měření Audyssey, snadno odhalíte nedostatky místnosti
Editujte křivku pro každý kanál
Přepínejte mezi dvojicí uložených nastavení
Povolte nebo zakažte optimalizaci vokálů
Aplikace sou volně k stažení v Apple AppStore nebo Google Play Store.

Možnosti ext. obsluhy
SR5012/6012 je vybavený celou řadou vlastností, aby mohl nabídnout rozsáhlé možnosti obsluhy a kompatibility s zákaznickými integračními řešeními třetích stran. Pro tyto účely je na zadní straně přijímače vstup a výstup pro dálkové ovládání, včetně vstupu na čidlo a 12V výstup, přímé ovládání lze zajistit pomocí RS-232C seriového portu. Přijímač je také vybavený Crestron Connected pro rychlou a snadnou integraci s dalšími Home automation zařízeními.

Dual Subwoofer výstup
Jediný subwofer potřebuje ke svému ideálnímu provozu akusticka optimální umístění, díky podpoře dvojice basových reproduktorů dosáhnete snadno mnohem rovnoměrnějšího pokrytí.

Multi-Source/Multi-room
Ať už je požadavek na zábavu jakýkoli, SR5012/6012 jej naplní. Můžete poslouchat 7.1-channel surround sound v hlavní místnosti, a současně přehrávat stereo signál z jiného zdroje v jiné místnosti. Jednoduše připojte pár stereo reproduktorů k multi-room zesíleným výstupům nebo zesilovač k výstupuu zone pre-out.

Smart TV
Pomocí HDMI CEC (consumer electronics control) některých TV je možné ovládat SR5012/6012 pomocí ovladače TV. V případě aktivace funkce HDMI control nastavte "Smart menu" a telvizní Smart menu vám nabídne přímý přístup ke zdroji, výběru surround režimu, nastavení Home menu atd.

Snadné nastavení a použití.
Z důvodu jednoduché instalace je celá horizontální řada reproterminálů barevně značená což spolu s sadou korespondujících značkovačů kabelů zajistí bezchybnou instalaci. Přehledný on-screen displej je vybavený Setup asistentem kombinovaným s Quick start guide.

Snadné nastavení a použití.
Z důvodu jednoduché instalace je celá horizontální řada reproterminálů barevně značená což spolu s sadou korespondujících značkovačů kabelů zajistí bezchybnou instalaci. Přehledný on-screen displej je vybavený Setup asistentem kombinovaným s Quick start guide.

Více než 60 let audiofilského odkazu
Marantz, založený v roce 1953, má dlouhou a bohatou historii konstrukce audio komponentů oblíbenými hudebními nadšenci a kryitiky po celém světě. Protože hudba pro nás znamená tak moc, SR5012 má v DNA dlouhou tradici snahy o hudební dokonalost stejně jako nekompromisní domácí kino.

Vícekanálový zvuk
DTS HD Master / DTS:X : o / o (update)
DTS Neo:X / DTS Neural:X : - / o (update)
DTS Virtual:X : v (update)
Dolby TrueHD / Dolby Atmos : o / o
Dolby ProLogic Il / Dolby Surround : - / o
Auro 3D : -
Vicekanálové stereo : o
max. number of processing (preamp) channels : 7.1

Zdokonalení zvuku
Single Board Power Amplifier : -
Discrete Power Amplifier : 7
Copper plated chassis : -
Napájecí transformátor: toroidní / EL : EI
Topologie proudové zpětné vazby : o
Hyperdynamické zesilovací moduly (HDAM) : o
Technologie Pure Direct : o
Audio součásti vysoké kvality : o
Gold plated RCA terminals : -
Clock Jitter Reducer : -
Audyssey : MultEQ XT
Audyssey Dynamic EQ / Dynamic Volume : o / o
Audyssey LFC : -
Audyssey APP support : o
Compressed audio Enhancer: MDAX2 : o

Síť
HEOS Multiroom & Streaming : o
Lossy formats MP3 / WMA / AAC : o / o / o
Lossless formats FLAC / ALAC / WAV : o / o / o
Lossless formats: FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/24 : o / o / o
DSD Audio Streaming : up to DSD5.6
FLAC HD 192/24 : o
WAV 192/24 : o
ALAC 192/24 : o
Gapless playback : o (FLAC, WAV, ALAC, DSD)
AirPlay audio streaming : o
Internet Radio : TuneIn
Spotify Connect* / Tidal* / Deezer* / others * : o / o / o / o
Compatible with Remote APP for Smart Phones : Android / iOS
Compatible with Remote APP for Tablets : Android / iOS/Amazon Kindle
Ethernet : o
WiFi : o
Bluetooth : o

HDMI
HDMI inputs back / front : 7 / 1
HDMI outputs main / zone : 2 / -
Video conversion Analog -> HDMI : o
Analogue to HDMI scaling : 480i/576i up to 4K 30/25/24
HDMI to HDMI scaling : up to 4K 30/25/24
GUI Overlay on HDMI : o
4k signal pass-through / scaling / GUI overlay : o / o / o
HDMI pass-though in standby mode : o
Picture adjust / Noise reduction : o / o
CEC : o
DSD Audio capability : -
Audio Return Channel : o
Auto LipSync : o

MULTIROOM / CI
HEOS Multiroom integrated : o
HDCP2.2 support : o
TV Sound grouping : o
Multiroom zones : 2
Zone audio source: HDMI / opt, coax / Network, USB / analog : - / - / o / o
Zone audio output: speaker / preout : o / o
Zone HDMI output from HDMI source : -
IP control / RS232 control / Web control / App control : o / o / - / o
IR Flasher In : o
HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC : o / o / o / o
Marantz remote bus : o
Enhanced ARC : -
DC Trigger output : 1

Ostatní
Automatická konfigurace reproduktorů pomocí mikrofonu : Audyssey MultEQ XT
FL Display : port hole
Graphic User Interface - GUI : Advanced
ISF certification : o
GUI languages : 9
Setup Assistent : o
Smart Select : o
Firmware Update by Network / USB : o / o
Regulovatelná výhybka : o
Optimized Bass Redirection : o
Bass Sync : -
ECO Mode : o
Auto Power off : o
Sleep Timer : o

Vstupy/výstupy
Vstup / výstup kompozitního signálu : 2+1 / 1
Vstup / výstup kompozitního signálu : 2 / 1
HDMI In / Out : 7+1 / 2
Multi-Room Video Out: Video / HDMI : - / -
Vstup / výstup analogového signálu : 4+1 / -
Vstup pro přenosku (MM) : -
Digitální výstupy: koaxiální / optické : 2 / 2
Výstup do více místností: analogový / digitální : 1 / -
Multichannel Pre Out : o (7.2)
Výstup pro subwoofer : 2
Vícekanálový vstup 7.1 kanálů : o
Reproduktorové svorky: zlacený šroub / běžný šroub : - / o
Number of speaker terminals : 7
Speaker A/B / Bi-amp drive / Multi-Room Speaker : assignable
Reproduktor A / B : assignable
Bi-amp drive : assignable
Reproduktorové svorky pro více místností : assignable
Přední vstupy: Audio / kompozitní videosignál / digitální signál (optický) / HDMI / USB : o / o / - / o / o
USB Audio / Vyrobeno pro iPod / Spolupracuje s iPhone : o / AirPlay / AirPlay
FM Tuner with RDS : o

Technické údaje
number of poweramps : 7
Výstupní výkon (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,08%, buzení 2 kanálů) : 100 W
Power Output (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.05% 2ch Drive) : -
Výstupní výkon (6 ohmů, 1 Hz, 0,7%, buzení 2 kanálů) : 140 W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive) : 180 W

Všeobecné
Dostupná barevná provedení: zlatá / stříbrná / černá / stříbrná-zlatá : - / - / o / o
Kovový přední panel : -
Systémový dálkový ovladač : RC034SR
Programovatelný / učitelný / LCD displej : - / - / -
Příkon ve W : 650
Power consumption No-Sound (ECO on / off) in W : 45 W / 75 W
Příkon v pohotovostním režimu ve W : 0.2
CEC Standby Consumption in W : 0.5
Network Control On Consumption in W : 3.7
Maximum Dimensions : 440 x 346 x 161
Hmotnost v kg : 10.0
 

Odkaz na web výrobceYouTube odkaz

  • Nevíte si rady s výběrem?
  • Nevíte co, kde a jak?
  • Nemáte jasno v tom, či onom?

Pak využijte naší služby "šijeme sestavy na míru" !!

Upřesněte nám své představy a vize, případně finanční limity a my vám navrhneme hned několik variant sestav k posouzení, které budou přesně kopírovat vaše nároky a představy a usnadní vám tak další krok ve výběru.
Vždy existuje několik různých kvalitativních variant a tak si můžete za jedny peníze pořídit pouze průměrnou kvalitu, nebo vám za tytéž peníze můžeme navrhnout hned několik, i výrazně lepších, řešení.

Budete-li chtít, poradíme, posloužíme, zabalíme - prostě "Ušijeme Vám sestavu na míru" :-)
Už to děláme od roku 1999 - tak víme jak na to :-)


Hi-Fi na splátky

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma

Váš košík

Košík je prázdný

Bonusy ZDARMA / SE SLEVOU
Napište nám

... nebo na email: hifimarket (zavináč) hifimarket.cz

Novinky v Hi-Fi marketu

  •  Sledujte Novinky, Zprávy & Tipy na našem Facebooku!

Sledujte naše Novinky na Facebooku

Přihlášení zákazníka

Newsletter - odběr novinek

Doprava na Slovensko