MARANTZ SR6011 + HDMI kabel ZDARMA

Kód zboží: MARANTZSR6011
Doprava ZDARMA

AV přijímač 7.2 s Dolby Atmos, dts:X ready, WiFi a Bluetooth

  • Cena vč. DPH:28 900 Kč/kus
  • Dostupnost: 1-3 dny
  • Záruka:24 měs.
Množství:

MARANTZ SR6011 + HDMI kabel ZDARMA

AV přijímač 9.2 s diskrétními koncovými stupni o výkonu 185W na kanál (6 ?/1kHz, zkreslení 1%), Dolby Atmos, dts:X (firmware update), automatická kalibrace Audyssey MultiEQ XT32 , 7+1 HDMI IN s podporou 4K 60Hz HDR BT.2020 3D ARC, 2x HDMI OUT, HDCP 2.2, multikanálový zvukový výstup RCA, 1x RCA Phono MM, 1x USB A, sluchátkový výstup, tuner AM/FM, Dual Band WiFi, Bluetooth, HD audio streaming FLAC HD/WAV/DSD 2.8, 5.6 /ALAC, příjem internetových rádií vTuner, Spotify Connect, AirPlay, 2 zónový multiroom, pokročilé grafické uživatelské rozhraní, ovládání aplikací Marantz Remote App, RS 232, hmotnost 12.7 kg.
 

  • Barva: černá, stříbrno-zlatá.
    (barvu upřesníte v obj.košíku v poli Komentáře)


Ponořte se do úžasného 3D zvuku pomocí mnového SR6011 AV receiveru vybaveného Dolby Atmos a DTS:X surround dekodováním. Oba tyto systémy prostorového zvuku jsou založené na revoluční technologii kodování konkrétních zvukových objektů namísto dřívějších jendotlivých kanálů.

Abyste si mohli užívat pohlcujícího 3D zvuku je SRT6011 vybavený 9ti kanálovým zesilovačem a tedy mnoha možnostmi nastavené, počínaje 7.1.2 nebo 5.1.4 s využitím horních repro a bez potřeby doplnění o další výkonový stupeň. V případě, že jej máte po ruce, AV receiver SR6011 dokáže zpracovat až 11.2 prostorovou informaci. V případě nevyužití těchto koncových stupňů pro prostorový zvuk je možné je nakonfigurovat jako zonové a použít k vybuzení reproduktorlů v jiné místnosti.

SR6011 je připravený na budoucnost především svojí vyspělou obrazovou sekcí¨plně kompatibilní s nejnovějšími HDMI 2.0a a HDCP 2.2 specifikacemi na všech 8 HDMI vstupech. 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, High Dynamic Range (HDR), 21:9 video, 3D, a podpora BT.2020 na všech vstupech, připravené pro 4K Ultra HD Blu-ray disc přehrávače, a další 4K Ultra HD zdroje. Jako třešničku přepočítá SR6011 i SD video na full HD i 4K rozlišení.

Plná bezdrátová kompatibilita ve formě BT a WiFi, výbava dvojitými anténami pro robustní přenos. Streamujte svá oblíbenou oblíbenou hudbu například pomocí AirPlay, Spotify Connect or local network storage drives. Samozřejmostí je podpora formátů s vysokým rozlišením.

SR6011 využívá výběrové komponenty, celá vnitřní konstrukce dále zlepšuje kvalitu zvuku především jemným ošetřením v patentovaných HDAM modulech s proudovou zpětnou vazbou.
Výkonná zesilovací sekce obsahje pouze diskrétní součástky na všech 9ti kanálech, které jsou navíc identické. S celkovým výkonem 185 W pro každý kanál navíc zesilovač zvládne rozehrát i 4Ohm reproduktory.

Výkonný 9ti kanálový diskrétní zesilovač s Eco modem
Výkonová sekce SR6011 obsahuje diskrétní součástky s vysokou proudovou zatížitelností pro špičkovou reprodukci hudbya filmového doprovodu. Díky identickému výkonu 185W na kanál dokáže SR6011 rozehrát i reproduktory s nižší impedancí 4Ohm. Eco mode nabízí příijemnou úsporu energie vybavenou i on screen metrem, každopádně ale dokáže omezit celký výkona a optimalizovat celé nastavení tak, aby mělo evidentní vliv na spotřebu ale nepostřehnutelný na zvuk. Pro plné vychutnání 3D zvuku je SR6011 vybavený celkem 9ti koncovými zesilovači s mnoha možnostmi konfigurace. Přístroj i přes limitovaný počet zesilovačů zvládá zpracování signálu až 11.2 a v případě dostupných zesilovačů je možné jej zapojit až do tohoto rozvržení.

HDMI 2.0a konektivita; HDCP 2.2 kompatibilní
S celkem 8mi HDMI vstupy včetně jednoho umístěného prakticky na předním panelu, je přístro předurčen i pro zpracování obrazu, včetně podpory HDMI 2.0a specification, včetně 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, High Dynamic Range (HDR) a 21:9 video, 3D, a BT.2020 průchodu na všech vstupech.
Také je vybaven kompatibilitou s HDCP 2.2, pro 4K Ultra HD obsah chráněný proti kopírování.Zvládá také upscaling DS a HD vida na 4K rozlišení a v neposlední řadě je vybavený certifikací ISF a veškerými kalibračními nástroji.

Vestavěné BT a Wifi (2.4/5GHz) bezdrátová konektivita
SR6011 využívá duální antény RF přenosu pro robustní bezchybný přenos dat, nabízí i LAN. Streamovací služby jako Spotify Connect, internetová rádia z celého světa. AirPlay nabídne okamžitý přístup k vašemu iPodu Touch, iPhonu a iPadu, Mac OSX počítače a další zařízení s iTunes, SR6011 také dokáže streamovat hudbu z domácích počítačů a NAS úložišť pomocí domácí WiFi sítě.K dispozici je zdarma také Marantz AVR Remote App, pro Android, iOS a Kindle Fire.

Podpora zvuku s vysokým rozlišením
Objevujte neuvěřitelnou kvalitu Hi-Res audia: SR6011 umí dekodovat AIFF, FLAC a WAV bezeztrátové soubory až do 24-bit/192-kHz, plus ALAC/Apple Lossless až do 96kHz/24bit, stejně jako SACD-quality DSD2.8MHz a 'Double DSD' 5.6MHz. Přehrávat je můžete pomocí předního USB nebo streamu.

Dolby Atmos / DTS:X
Dolby Atmos: Revoluční prostorový zvuk založený na technologii kodování objektů, což umožňuje zvukovým inženýrům precizně umístit zvuky přesně tam, kde je chtějí mít, tedy včetně nadhlavních reproduktorů. Spolu s Dolby Atmos je SR6011 vybavený také DolbyTrueHD bezeztrátovým kodováním a to jak v 5.1 tak i 7.1-kanálovém uspořádání.

Dolby a DTS lze dále vylepšit pomocí Dolby Surround nebo Neural:X upmixem.

Marantz AVR ovladání
Nová "Marantz AVR Remote" aplikace je postavená od základu znovu a nabídne příkladný výběr povelů a ovládacích možností nových AV receiverů Marantz (vzhledem k rozdílům v HW nejsou podporovány starší modely). Spolu s mnoha novými vlastnostmi bylo redesignováno i uživatelské rozhraní.
Ovládajte základní vlastnosti vašeho Marantz produktu, hlasitost, vstup a nastavení. Díky nové horizontální orientaci obrazovky lze snadno procházet své hudební služby nebo knihovnu a současně mít na očích aktuálně přehrávanou skladbu/album/intepreta.
Náš nový přehrávací systém vám umožní snadno vytvořit vlastní hudební playlist doslova za pochodu díky možnosti Drag & Drop, tedy okamžitého přesunu složek do seznamu (“Play Now”, “Play Next”, “Play Next and Replace Queue” or “Add to End of Queue”). Následně můžete uložit tuto sestavu jako playlist pro příští snadné vyvolání.

Smart TV konektivita
Pomocí HDMI CEC je na vybraných SmartTV možné ovládat SR6011 pomocí ovladače od TV.

Advanced Audyssey MultEQ XT32
Díky výbavě nejvyspělejším Audyssey souborem DSP algorithmů, SR6011 zvládá automatickou akustickou korekci místnosti.

Dvojitý výstup pro Subwoofery
Samostatný subwoofer vyžaduje velmi specifické podmínky pro své umístění, v případě použití dvojice je možné ozvučovaný prostor pokrýt výrazně lépe s menšími rozdíly ve výylsedném zvuku.

Multi-Source/Multi-room
Ať už jsdou potřeby rodiny jakékoli, SR6011 je naplní. Můžete si užívat 5.1 prostorový zvuk v hlavní místnosti a současně hrát stereo z jiného zdroje a v jiné části domu nebo bytu.

Vysoce kvalitní komponenty Marantz HDAM
SR6011 je vybavený velice kvalitními vybíranými součástkami. Celé vnitřní řešení dále zlepšuje kvalitu zvuku a díky patentovaným obvodům HDAM s proudovou zpětnou vazbou nabízí dokonalou reprodukci s minimem šumu a zkreslení.

Barevné reproterminály pro snadné a přehledné zapojení.

Snadné nastavení a použití
SR6011 disponuje jasným a přehledným on screen displejem, který vás provází procesem nastavní a stejně tak i případnými změnami v budoucnu. Setup Assistant a Quick Start guide v kombinaci nabízí snadné nastavení, optimalizaci kritických parametrů pro co nejlepší zvuk.

Jednoduché "Smart Select Functions"
Ovladač je vybaven 4 Smart Select function tlačítky z nichž každé umí uchovat jedno oblíbené nastavení pro konkrétní zdroj. Díky tomu můžete mít každé tlačítko nastavené pro konkrétní typ provozu a jediným stiskem připravit celý systém např. na přehrávání BD disku.

Možnosti externího ovládání
SR6011 disponuje řadou možností jak zlepšit obsluhu a kompatibilitu s řešeními třetích stran nebo integračními řešeními. Pro kompatibilitu ovládání s dalšími komponenty je přístroj vybavený vstupem i výstupem dálkového ovládání na zdním panelu spolu s 12V spínáním. Pro přímé připojení do systému domácí automatizace je SR6011 vybavený rozhraním RS232C , stejně jako je možné receiver ovládat pomocí IP ovládání (pomocí LAN nebo Wi-Fi), je kompatibilní se systémy Crestron Connected a Control4 SDDP (Simple Device Detection Protocol) pro rychlou a snadnou integraci.

Vícekanálový zvuk
DTS HD Master / DTS:X : o / o
DTS Neo:X / DTS Neural:X : - / o
Dolby TrueHD / Dolby Atmos : o / o
Dolby ProLogic IIz / Dolby Surround : - / o
Audyssey DSX : -
Vicekanálové stereo : o
max. number of processing (preamp) channels : 11.2
Auro 3D : -

Zdokonalení zvuku
Discrete Power Amplifier : 9
Šasi: Poměděné / kovové : - / o
Napájecí transformátor: toroidní / EL : EI
Topologie proudové zpětné vazby : o
Hyperdynamické zesilovací moduly (HDAM) : o
Technologie Pure Direct : o
Audio součásti vysoké kvality : o
Clock Jitter Reducer : -
Audyssey : MultEQ XT32
Audyssey Dynamic EQ / Dynamic Volume : o / o
Audyssey LFC : o
Audyssey APP support : o
Compressed audio Enhancer: MDAX2 : o

Síť
HEOS Multiroom & Streaming : -
Network Audio Streaming : o
Lossy formats MP3 / WMA / AAC : o / o / o
Lossless formats FLAC / ALAC / WAV : o / o / o
FLAC HD 192/24 : o
WAV 192/24 : o
ALAC 96/24 : o
DSD Audio Streaming : up to DSD5.6
Gapless playback : o (FLAC, WAV, AIFF, ALAC, DSD)
AirPlay audio streaming : o
Compatible with Remote APP for Smart Phones : Android/iOS
Compatible with Remote APP for Tablets : Android/iOS/Amazon Kindle
Ethernet : o
Internet Radio : vTuner
Spotify Connect* / Tidal* / Deezer* / others * : o / - / - / -
WiFi : o
Bluetooth : o

HDMI
HDMI inputs back / front : 7 / 1
HDMI outputs main / zone : 1 / 1
Video conversion Analog -> HDMI : o
Analogue to HDMI scaling : up to 4K 60/50Hz
HDMI to HDMI scaling : up to 4K 60/50Hz
GUI Overlay on HDMI : o
3D signal pass-through : o
4k signal pass-through / scaling / GUI overlay : o / o / o
HDMI pass-though in standby mode : o
Picture adjust / Noise reduction : o / o
CEC : o
DSD Audio capability : -
Audio Return Channel : o
Auto LipSync : o

MULTIROOM / CI
Multiroom zones : 2
HDCP2.2 support : o
Zone audio source: HDMI / opt, coax / Network, USB / analog : o (2ch) / o (2ch) / o / o
Zone audio output: speaker / preout : o / o
Zone HDMI output from HDMI source : o
IP control / RS232 control / Web control / App control : o / o / o / o
IR Flasher In : o
Marantz remote bus : o
HDMI 3D / 4K / CEC / ARC / InstaPrevue : o / o / o / o /-
DC Trigger output : 1

Ostatní
Automatická konfigurace reproduktorů pomocí mikrofonu : Audyssey MultEQ XT32
FL Display : port hole
Graphic User Interface - GUI : Advanced
ISF certification : o
GUI languages : 9
Setup Assistent : o
Smart Select : o
Firmware Update by Network / USB : o / o
Regulovatelná výhybka : o
Optimized Bass Redirection : o
Bass Sync : -
ECO Mode : o
Auto Power off : o
Sleep Timer : o

Vstupy/výstupy
Vstup / výstup kompozitního signálu : 3+1 / 1
Vstup / výstup kompozitního signálu : 2 / 1
HDMI In / Out : 7+1 / 2
Multi-Room Video Out: Video / HDMI : - / o
Vstup / výstup analogového signálu : 5+1 / -
Vstup pro přenosku (MM) : o
Digitální výstupy: koaxiální / optické : 2 / 2
Výstup do více místností: analogový / digitální : 1 / -
Multichannel Pre Out : o (11.2)
Výstup pro subwoofer : 2 (independent)
Vícekanálový vstup 7.1 kanálů : o
Reproduktorové svorky: zlacený šroub / běžný šroub : o / -
Number of speaker terminals : 11
Speaker A/B / Bi-amp drive / Multi-Room Speaker : assignable
Reproduktor A / B : assignable
Bi-amp drive : assignable
Reproduktorové svorky pro více místností : assignable
Přední vstupy: Audio / kompozitní videosignál / digitální signál (optický) / HDMI / USB : o / o / - / o / o
USB Audio / Vyrobeno pro iPod / Spolupracuje s iPhone : o / o / o
FM Tuner with RDS : o

Technické údaje
number of poweramps : 9
Výstupní výkon (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,08%, buzení 2 kanálů) : 110 W
Výstupní výkon (6 ohmů, 1 Hz, 0,7%, buzení 2 kanálů) : 150 W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive) : 185 W

Všeobecné
Dostupná barevná provedení: zlatá / stříbrná / černá / stříbrná-zlatá : - / - / o / o
Hmotnost v kg : 12.7 kg
Systémový dálkový ovladač : RC025SR
Programovatelný / učitelný / LCD displej : - / - / -
Příkon ve W : 650 W
Power consumption No-Sound (ECO on / off) in W : 50 W / 80 W
Příkon v pohotovostním režimu ve W : 0.2 W
CEC Standby Consumption in W : 0.5 W
Network Standby Consumption in W : 2.7 W
Maximum Dimensions (W x H x D) in mm : 440 x 161 x 398 (440 x 229 x 398 with antenna vertical)

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

3D ready
Zkratka 3D znamená trojrozměrný. Přístroje označené logem 3D jsou schopné na výstupu poskytovat digitální 3D videosignál nebo umožnit jeho průchod.

Dolby True HD
Dolby TrueHD je bezeztrátová technologie příští generace od společnosti Dolby vyvinutá za účelem kódování audio signálu s vysokým rozlišením. Formát Dolby TrueHD podporuje až osm širokopásmových kanálů, což zvukovým mistrům umožňuje uspořádat zvukové pole pro dosažení mimořádně věrohodného efektu. Formát TrueHD je podporován rozhraním HDMI™ představujícím jednokabelové digitální propojení audio a video signálu s vysokým rozlišením. Signál Dolby TrueHD vysílaný prostřednictvím rozhraní HDMI 1.3a je kompatibilní s rozhraním HDMI 1.1 jako výstupní vícekanálový signál HD 7.1 PCM. Viz část Vícekanálový signál ‘HD - 7.1 PCM’

DTS-HD Master Audio
DTS-HD Master Audio je volitelný zvukový formát s vysokým rozlišením pro veškeré produkty podporující přehrávání disků Blu-ray Disc™. Formát DTS-HD Master Audio dovoluje podrobnou bitovou interpretaci originální studiové filmové zvukové stopy s reprodukcí zvuku při vysokých konstantních bitových tocích, které svou kvalitou převyšují standardní disky DVD.

Dynamická hlasitost podle technologie Audyssey
Vaše poslechové zážitky mohou být podstatně zhoršeny, pokud existují značné rozdíly v hlasitostech televizních programů, reklam a samotného programového materiálu. V takových situacích jste stále nuceni upravovat hlasitost, aby byla zachována požadovaná poslechová úroveň. Dynamická hlasitost Audyssey v pravidelných intervalech sleduje hlasitost přehrávaného programového materiálu a automaticky ji upravuje, čímž udržuje požadovanou poslechovou úroveň veškerého obsahu s optimalizací dynamického rozsahu pro zachování působivého účinku.

Spolupracuje s Alphonse / vyrobeno pro iPod
Označení "Made for iPod" (Vyrobeno pro iPod) a "Works with iPhone" (Spolupracuje s iPhone) znamená, že dané elektronické příslušenství bylo speciálně navrženo na připojení zařízení iPod/iPhone a certifikováno na splnění provozních standardů společnosti Apple. Současné produkty Marantz nesoucí logo ‘Made for iPod’ (Vyrobeno pro iPod) jsou kompatibilní s následujícími modely iPod: zařízení iPod 4. generace a vyšší, iPod Classic, iPod Nano (1., 2. 3. a 4. generace), iPod video a iPod Touch. Zařízení iPod 5. generace, iPod Nano a iPod Touch používají digitální přenos audio signálu. Označením "Spolupracuje s Alphonse" je zařízení Alphonse přidáno do seznamu.

 

Odkaz na web výrobceYouTube odkaz

  • Nevíte si rady s výběrem?
  • Nevíte co, kde a jak?
  • Nemáte jasno v tom, či onom?

Pak využijte naší služby "šijeme sestavy na míru" !!

Upřesněte nám své představy a vize, případně finanční limity a my vám navrhneme hned několik variant sestav k posouzení, které budou přesně kopírovat vaše nároky a představy a usnadní vám tak další krok ve výběru.
Vždy existuje několik různých kvalitativních variant a tak si můžete za jedny peníze pořídit pouze průměrnou kvalitu, nebo vám za tytéž peníze můžeme navrhnout hned několik, i výrazně lepších, řešení.

Budete-li chtít, poradíme, posloužíme, zabalíme - prostě "Ušijeme Vám sestavu na míru" :-)
Už to děláme od roku 1999 - tak víme jak na to :-)


Hi-Fi na splátky

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma

Váš košík

Košík je prázdný

Bonusy ZDARMA / SE SLEVOU
Napište nám

... nebo na email: hifimarket (zavináč) hifimarket.cz

Novinky v Hi-Fi marketu

  •  Sledujte Novinky, Zprávy & Tipy na našem Facebooku!

Sledujte naše Novinky na Facebooku

Přihlášení zákazníka

Newsletter - odběr novinek

Doprava na Slovensko