MARANTZ SR6012 + HDMI kabel ZDARMA

Kód zboží: MARANTZSR6012
Doprava ZDARMA

Síťový 11.2 AV přijímač

  • Cena vč. DPH:37 000 Kč/kus
  • Dostupnost: 1-3 dny
  • Záruka:24 měs.
Množství:

MARANTZ SR6012 + HDMI kabel ZDARMA

AV přijímač 11.2 s diskrétními koncovými stupni o výkonu 9 x 185W na kanál (6?/1kHz, zkreslení 1% 1ch Drive), Dolby Atmos, dts:X (firmware update), automatická kalibrace Audyssey MultiEQ XT32 , 7+1 HDMI IN s podporou 4K 60Hz HDR, Dolby Vision, HLG, BT.2020 3D, eARC, 2x HDMI OUT, HDCP 2.2, multikanálový zvukový výstup RCA, 1x RCA Phono MM, 1x USB A, sluchátkový výstup, tuner AM/FM, Dual Band WiFi, Bluetooth, HD audio streaming FLAC HD/WAV/DSD 2.8, 5.6 /ALAC, příjem internetových rádií TuneIn, Tidal, Spotify Connect, Deezer, AirPlay, 3 zónový multiroom, kompatibilní s HEOS, pokročilé grafické uživatelské rozhraní, ovládání aplikací Marantz AVR App, RS 232, hmotnost 12.7 kg.
 

  • Barva: černá, zlatá.
    (barvu upřesníte v obj.košíku v poli Komentáře)


Kolekce AV receiverů Marantz využívá nejnovější verzi standartu HDMI (1.4), čímž je zajištěno, že milovníci filmů i her jsou zcela připraveni na budoucnost. Jejich elegantní design také dodává vašemu obývacími pokoji styl a řád. Ať již jde o útlý AV receiver, AV receiver střední třídy s ovládacím tlačítkem a předními vstupy skrytými za výklopným panelem nebo AV receiver nejvyšší třídy se stylovým kruhovým displejem, stačí se podívat blíže a takřka uslyšíte kvalitu.

9.2 kanálový Full 4K Ultra HD síťový AV přijímač HEOS
Nechte se pohltit úžasným 3D prostorovým zvukem přijímače SR6012, vybaveného dekodéry Dolby Atmos a DTS:X, které umí rozehrát i nad hlavou umístěné reproduktory. Díky výonu 185Wna každý kanál je možné nastavit 7.1.2 nebo 5.1.4 3D zážitek bez potřeby dalších zesilovačů. V případě jejich použití lze v SR6012 nakonfigurovat až 11.2 kanáové zpracování zvuku. V jednodušších konfiguracích domácího kina je možné dva kanály využít pro stereo reprodukci v jiné místnosti a dokonce i z jibého zdroje.
Vyspělá video sekce SR6012 je plně kompatibilní s nejmodernějšími specifikacemi HDMI a HDCP 2.2 na všech HDMI vstupech. Zvládne 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, High Dynamic Range (HDR), 21:9 video, 3D, průchod BT.2020 a Dolby Vision. V neposlední řadě prochází i HLG pro budoucí HDR vysílání, podporované navíc i eARC (Enhanced Audio Return Channel) v rámci příštího upgrade FW.
Vestavěná bezdrátová technologie HEOS nabízí možnost poslechu hudby pomocí integrace do domácí sítě spolu s ostatními HEOS vybavenými přístroji. Díky ní můžete kdekoli procházet, vybírat i poslouchat hudbu z libovolného zdroje. Bluetooth a AirPlay nabídnou přímé spojení a přenos zvuku s tablety a smartphony.

.: 9.2 kanálový AV přijímač s výkonem 185 W na kanál > dostatek výkonu i provětší místnost
.: 4K/60 Hz full-rate pass-through, 4:4:4 rozlišení barev, HDR, BT.2020 , Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma) průchod> nejmodernější HDMI standardy
.: 8 HDMI vstupů (vč. 1 vpředu) s plnou HDCP 2.2 podporou; 3 HDMI výstupy (inc Zone 2) > rozšířená konektivita: příprava pro připojení TV a projektoru
.: eARC (Enhanced Audio Return Channel) podpora po instalaci budoucího update FW > eARC podporuje ty nejvyspělejší formáty jako Dolby Atmos a DTS:X pomocí jediného HDMI
.: Analogue na HDMI převod, SD na HD/4K Upscaling > HD video kvalita z DVD a analogových zdrojů
.: Dolby Atmos (až 7.1.4 s použitím ext. 2ch zesilovače), a DTS:X™ > pohlcující 3D zvukové efekty z reproduktorů nad hlavou
.: DTS Virtual:X (upgrade dostupný zdarma) . Vychutnávejte si atmosféru bez ohledu na počet instalovaných reproduktorů.
.: Vestavěné Wi-Fi 2.4GHz/5GHz dual band > vylepšená stabilita sítě
.: Vestavěný multi room systém HEOS > snadná integrace s dalšími HEOS přístroji
.: AirPlay, Bluetooth, Internetové rádio, Spotify Connect, Pandora, SiriusXM, Napster, Amazon Music, TIDAL, Deezer a další > přístup k jakékoli hudbě
.: DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC a WAV > HiRes audio streaming, včetně přehrávání bez mezer
.: Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume a Dynamic EQ > Nabízí bezkonkurenční možnosti nastavení a optimalizace pro místnost
.: Barevně značené terminály, Setup Assistant, Marantz 2016 AVR Remote App > bezproblémové ovládání i instalace
.: Inteligentní ECO režim (off/on/auto) > úsporný při zachování nekompromisní reprodukce
.: Vyspělé možnosti Multiroom; 11.2-kanálové zpracování s pre-out pro všechny kanály, RS232 Control; Crestron Connected > Obraz i zvuk po celém domě; rozšiřitelný surround systém, příprava pro řídící systémy třetích stran

Výkonný 9ti kanálový diskrétní zesilovač vybavený Eco režimem
SR6012 je osazený identickými koncovými zesilovači s vysokou proudovou zatížitelností, aby byl schopný výjimečného projevu bez ohledu na akt. režim reprodukce. Díky Výkonu 185W na kanál zvládne i nízkou impedanci reproduktorů(4Ohm). Abyse si mohli skutečně vychutnat 3D zvuk, lze zařízení nastavit jako 7.1.2 nebo 5.1.4 a to stále bez potřeby dalšího zesilovače a nebo 7.1.4 při doplnění o dva koncové zesilovače a využití 11.2 kanálového zpracování signálu

Nejmodernější HDMI konektivita, HDCP 2.2 kompatibilní
Spolu s celkem 8 HDMI vstupy, včetně jednoho umístěného prakticky na předním čele zařízení, disponuje SR5012/6012 vyspělou sekcí zpracování obrazu s podorou nových HDMI specifickací, vč. 4K Ultra HD 60Hz videa, 4:4:4 Pure Color sub-samplingu, High Dynamic Range (HDR) a 21:9 videa, podporou průchodu 3D, BT.2020 a Dolby Vision, HLG (Hybrid Log Gamma), novým vysílacím HDR formátem s podporou pomocí FW upgrade.
HDCP 2.2 kompatibilita pro 4K Ultra HD obsah přináší podporu budoucích BD přehrávačů, set-top boxů a 4K Ultra HD streamů,s možností přepočtu A/D/4K Ultra HD, a vnést nový náboj vašim oblíbeným filmům. Celkem jsou k dispozici tři HDMI výstupy - dva pro hlavní místnost a jeden pro druhou zónu

Dolby Atmos
S Dolby Atmos pocítíte každý detail. Dolby Atmos vás přemístí do příběhu díky pohybujícímu se zvuku, který pluje kolem vás s dechberoucí dokonalostí. Vychutnejte si 5.1 nebo 7.1 surround vybavený 4mi přídavnými reproduktory nad hlavami posluchačů nebo 4mi Dolby Atmos elevation reproduktory bez potřeby dalšího zesílení.

DTS:X
DTS:X™umisťuje zvuky tak, jako ve skutečnosti a vytváří tak živoucí třírozměrný prostor u vás doma. Tento obklopující zvuk vás zavede do světa vašich oblíbených filmů. Přídavný engine DTS Neural:X™ dokáže přepočítat prostor i pro další filmy, hry a hudební kolekci. DTS:X přináší kinosál domů.

HDMI eARC podpora kodování objektů
eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje Dolby Atmos nebo DTS:X přenos z TV s pomocií jediného HDMI. Tato schopnost bude dostupná po budoucím upgrade.

Vestavěné Bluetooth, Wi-Fi, a AirPlay
Díky přítomnosti Bluetooth & Wi-Fi wireless streaming konektivitě je SR5012/6012 vybaveb dvojicí antén pro robustní přenos. Plná kompatibilita s Apple AirPlay zase podporuje všechna Apple zařízení.

Představujeme HEOS: vaše perfektní řešení Multi-Room Music Streamingu
SR5012/6012 obsahuje modul pro HEOS technologii, což mu umožňuje přehrávat vaši oblíbenou hudbu z nespočtu zdrojů jako Spotify, TuneIn Internet radio, Amazon Music, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, nebo lokálních úložišť. Další zařízení vybavená HEOS mohou rozšířit váš hudební systém po celém domě a vše lze pohodlně obládat pomocí aplikace HEOS.

Marantz 2016 AVR Remote
Marantz 2016 AVR Remote app vám nabízí nebývalou kontrolu nad Av přijímači Marantz poslední generace a top jak z iOS tak i Anroid platforem. Můžete ovládat hlasitost, vstupy i nastavení a nebo se v rámci aplikace přepnout na HEOS a objevovat nové hudební zdroje, to vše včetně HEOS wireless multi-room.

Hi-Res Audio
Objevujte neuvěřitelnou kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení díky schopnosti SR5012/6012 dekodovat signál až 24-bit/192-kHz ALAC, FLAC a WAV bezeztrátově, DSD 2.8MHz and 5.6MHz. Přehrávajte hi-res hudbu i pomocí předního USB portu a sížovým zdrojům, samozřejmě hrát zde bude i MP3.

Vyspělý 32-bit D/A přepočet na všech kanálech
Z důvodu optimální kvality a co nejširšího dynamického rozsahu a minimálnímu zkreslení je v SR6012 instalován refereční 32-bit AKM D/A převodník na všech kanálech. To zajišťuje konzistentní kvalitu a precizní sladění napříč všemi kanály.

Výběrové komponenty; Marantz HDAM a technologie proudové zpětné vazby
A protože je vybaven exclusivní Marantz HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) technologií běžně používanou v naší Reference Series, SR6012 díky použití vícero HDAM modulů nabízí mimořádně nízký šum ve srovnání s konvenčními operačními zesilovači. HDAM technologie poskytuje ultra rychlou odezvu v mimořádně širokém spektru a maximální dynamický rozsah, aby dokázala reprodukovat dnešní náročné hi-res formáty.K tomu je u SR6012 využito proudové zpětné vazby namísto běžně používané napěťové, inovace značky Marantz představená před více než 60ti lety.

Advanced Audyssey MultEQ XT32
SR5012/6012 je vybavený Audyssey MultEQ XT32 automatickou kalibrací a korekcí akustiky místnosti za použití vyspělých algoritmů. S přiloženým mikrofonem analyzuje výstup každého reproduktoru včetně sbwooferu až na ámi zvolených místech a generuje precizní digitální filtry pro jejich optimalizaci.
Audyssey Dynamic Volume vyrovnává nepříjemné skoky v hlasitosti různých zdrojů a umožňuje poslouchat při nízké hlasitosti při zachování srozumitelných dialogů a zřetelných hudebních a filmových efektů.

Audyssey MultEQ Editor App
SR6012 podporuje zcela novou Audyssey MultEQ Editor App. Prozkoumejte, co vše je možné upravit v rámci aplikace, upravte zvuk pro vaši místnost a individuálním požadavkům.

Sledujte detekci reproduktorů a zkontrolujte správnou instalaci.
Výsledky před a po měření Audyssey, snadno odhalíte nedostatky místnosti
Editujte křivku pro každý kanál
Přepínejte mezi dvojicí uložených nastavení
Povolte nebo zakažte optimalizaci vokálů
Aplikace sou volně k stažení v Apple AppStore nebo Google Play Store.

Možnosti ext. obsluhy
SR6012 je vybavený celou řadou vlastností, aby mohl nabídnout rozsáhlé možnosti obsluhy a kompatibility s zákaznickými integračními řešeními třetích stran. Pro tyto účely je na zadní straně přijímače vstup a výstup pro dálkové ovládání, včetně vstupu na čidlo a 12V výstup, přímé ovládání lze zajistit pomocí RS-232C seriového portu. Přijímač je také vybavený Crestron Connected pro rychlou a snadnou integraci s dalšími Home automation zařízeními.

Dual Subwoofer výstup
Jediný subwofer potřebuje ke svému ideálnímu provozu akusticka optimální umístění, díky podpoře dvojice basových reproduktorů dosáhnete snadno mnohem rovnoměrnějšího pokrytí.

Multi-Source/Multi-room
Ať už je požadavek na zábavu jakýkoli, SR6012 jej naplní. Můžete poslouchat 7.1-channel surround sound v hlavní místnosti, a současně přehrávat stereo signál z jiného zdroje v jiné místnosti. Jednoduše připojte pár stereo reproduktorů k multi-room zesíleným výstupům nebo zesilovač k výstupuu zone pre-out.

Smart TV
Pomocí HDMI CEC (consumer electronics control) některých TV je možné ovládat SR6012 pomocí ovladače TV. V případě aktivace funkce HDMI control nastavte "Smart menu" a telvizní Smart menu vám nabídne přímý přístup ke zdroji, výběru surround režimu, nastavení Home menu atd.

Jednoduché Smart Select Funkce
SR6012 je na předním panelu a dálkovém ovladači vybavený celkem 4mi Smart Select tlačítky, která umí uchovat konkrétní nastavení-vstup, hlasitost a konfiguraci Audysssey-pro každý jednotlivý vstup. Stiskem jediného tlačítka můžete mít Marantz SR6012 dokonale nastavený pro jakýkoli účel.

Snadné nastavení a použití.
Z důvodu jednoduché instalace je celá horizontální řada reproterminálů barevně značená což spolu s sadou korespondujících značkovačů kabelů zajistí bezchybnou instalaci. Přehledný on-screen displej je vybavený Setup asistentem kombinovaným s Quick start guide.

Více než 60 let audiofilského odkazu
Marantz, založený v roce 1953, má dlouhou a bohatou historii konstrukce audio komponentů oblíbenými hudebními nadšenci a kryitiky po celém světě. Protože hudba pro nás znamená tak moc, SR6012 má v DNA dlouhou tradici snahy o hudební dokonalost stejně jako nekompromisní domácí kino.

Vícekanálový zvuk
DTS HD Master / DTS:X : o / o
DTS Neo:X / DTS Neural:X : - / o
Dolby TrueHD / Dolby Atmos : o / o
Dolby ProLogic Il / Dolby Surround : - / o
Auro 3D : -
Vicekanálové stereo : o
max. number of processing (preamp) channels : 11.2

Zdokonalení zvuku
Single Board Power Amplifier : -
Discrete Power Amplifier : 9
Copper plated chassis : -
Napájecí transformátor: toroidní / EL : EI
Topologie proudové zpětné vazby : o
Hyperdynamické zesilovací moduly (HDAM) : o
Technologie Pure Direct : o
Audio součásti vysoké kvality : o
Gold plated RCA terminals : o
Clock Jitter Reducer : o
Audyssey : MultEQ XT32
Audyssey Dynamic EQ / Dynamic Volume : o / o
Audyssey LFC : o
Audyssey APP support : o
Compressed audio Enhancer: MDAX2 : o

Síť
HEOS Multiroom & Streaming : o
Lossy formats MP3 / WMA / AAC : o / o / o
Lossless formats FLAC / ALAC / WAV : o / o / o
Lossless formats: FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/24 : o / o / o
DSD Audio Streaming : up to DSD5.6
FLAC HD 192/24 : o
WAV 192/24 : o
ALAC 192/24 : o
Gapless playback : o (FLAC, WAV, ALAC, DSD)
AirPlay audio streaming : o
Internet Radio : TuneIn
Spotify Connect* / Tidal* / Deezer* / others * : o / o / o / o
Compatible with Remote APP for Smart Phones : Android / iOS
Compatible with Remote APP for Tablets : Android / iOS/Amazon Kindle
Ethernet : o
WiFi : o
Bluetooth : o

HDMI
HDMI inputs back / front : 7 / 1
HDMI outputs main / zone : 2 / 1
Video conversion Analog -> HDMI : o
Analogue to HDMI scaling : 480i/576i up to 4K 60/50
HDMI to HDMI scaling : up to 4K 60/50
GUI Overlay on HDMI : o
4k signal pass-through / scaling / GUI overlay : o / o / o
HDMI pass-though in standby mode : o
Picture adjust / Noise reduction : o / o
CEC : o
DSD Audio capability : o
Audio Return Channel : o
Auto LipSync : o

MULTIROOM / CI
HEOS Multiroom integrated : o
HDCP2.2 support : o
TV Sound grouping : o
Multiroom zones : 2
Zone audio source: HDMI / opt, coax / Network, USB / analog : o (2ch) / o (2ch) / o / o
Zone audio output: speaker / preout : o / o
Zone HDMI output from HDMI source : o
IP control / RS232 control / Web control / App control : o / o / - / o
IR Flasher In : o
HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC : o / o / o / o
Marantz remote bus : o
Enhanced ARC : o
DC Trigger output : 1
Dolby Vision / HLG : o / o

Ostatní
Automatická konfigurace reproduktorů pomocí mikrofonu : Audyssey MultEQ XT32
FL Display : port hole
Graphic User Interface - GUI : Advanced
ISF certification : o
GUI languages : 9
Setup Assistent : o
Smart Select : o
Firmware Update by Network / USB : o / o
Regulovatelná výhybka : o
Optimized Bass Redirection : o
Bass Sync : -
ECO Mode : o
Auto Power off : o
Sleep Timer : o

Vstupy/výstupy
Vstup / výstup kompozitního signálu : 3+1 / 1
Vstup / výstup kompozitního signálu : 2 / 1
HDMI In / Out : 7+1 / 2
Multi-Room Video Out: Video / HDMI : - / o
Vstup / výstup analogového signálu : 5+1 / -
Vstup pro přenosku (MM) : o
Digitální výstupy: koaxiální / optické : 2 / 2
Výstup do více místností: analogový / digitální : 1 / -
Multichannel Pre Out : o (11.2)
Výstup pro subwoofer : 2 (independant)
Vícekanálový vstup 7.1 kanálů : o
Reproduktorové svorky: zlacený šroub / běžný šroub : o / -
Number of speaker terminals : 11
Speaker A/B / Bi-amp drive / Multi-Room Speaker : assignable
Reproduktor A / B : assignable
Bi-amp drive : assignable
Reproduktorové svorky pro více místností : assignable
Přední vstupy: Audio / kompozitní videosignál / digitální signál (optický) / HDMI / USB : o / o / - / o / o
USB Audio / Vyrobeno pro iPod / Spolupracuje s iPhone : o / AirPlay / AirPlay
FM Tuner with RDS : o

Technické údaje
number of poweramps : 9
Výstupní výkon (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,08%, buzení 2 kanálů) : 110 W
Power Output (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.05% 2ch Drive) : -
Výstupní výkon (6 ohmů, 1 Hz, 0,7%, buzení 2 kanálů) : 150 W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive) : 185 W

Všeobecné
Dostupná barevná provedení: zlatá / stříbrná / černá / stříbrná-zlatá : - / - / o / o
Kovový přední panel : o
Systémový dálkový ovladač : RC035SR
Programovatelný / učitelný / LCD displej : - / - / -
Příkon ve W : 680
Power consumption No-Sound (ECO on / off) in W : 60 W / 100 W
Příkon v pohotovostním režimu ve W : 0.2
CEC Standby Consumption in W : 0.5
Network Control On Consumption in W : 3.7
Maximum Dimensions : 440 x 398 x 161
Hmotnost v kg : 12.8
 

Odkaz na web výrobceYouTube odkaz

  • Nevíte si rady s výběrem?
  • Nevíte co, kde a jak?
  • Nemáte jasno v tom, či onom?

Pak využijte naší služby "šijeme sestavy na míru" !!

Upřesněte nám své představy a vize, případně finanční limity a my vám navrhneme hned několik variant sestav k posouzení, které budou přesně kopírovat vaše nároky a představy a usnadní vám tak další krok ve výběru.
Vždy existuje několik různých kvalitativních variant a tak si můžete za jedny peníze pořídit pouze průměrnou kvalitu, nebo vám za tytéž peníze můžeme navrhnout hned několik, i výrazně lepších, řešení.

Budete-li chtít, poradíme, posloužíme, zabalíme - prostě "Ušijeme Vám sestavu na míru" :-)
Už to děláme od roku 1999 - tak víme jak na to :-)


Hi-Fi na splátky

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma

Váš košík

Košík je prázdný

Bonusy ZDARMA / SE SLEVOU
Napište nám

... nebo na email: hifimarket (zavináč) hifimarket.cz

Novinky v Hi-Fi marketu

  •  Sledujte Novinky, Zprávy & Tipy na našem Facebooku!

Sledujte naše Novinky na Facebooku

Přihlášení zákazníka

Newsletter - odběr novinek

Doprava na Slovensko